Волонтери храму передали допомогу нужденним жителям Київської області.

Милостыня есть мать любви — любви, отличающей христианство, превосходящей все знамения, служащей признаком учеников Христовых…

Милістю Божою волонтери храму апостола і євангеліста Марка передали гуманітарну допомогу Кагарлицькому благочинню Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви.
Кагарлицьке благочиння знаходиться в Обухівському районі Київської області, до його складу входить 12 парафій.

Допомога включала продуктові набори (м’ясні консерви, макаронні вироби, рис, крупи), засоби особистої гігієни (мило, гелі, шампуні, зубні щітки та пасти, серветки, памперси) та милиці (костелі) для людей з особливими потребами.

Гуманітарну допомогу отримав благочинний протоієрей Василій Синюк який надалі разом із духовенством і волонтерами буде допомагати нужденним людям.
Загальна сума гуманітарної допомоги становить понад 500 кг і розрахована на 150 людей!

Слава Богу за все!