Неділя – день добрих справ.

Благотворительность содержит жизнь, она — мать бедствующих, учительница богатых, благая детопитательница, попечительница о старцах, казнохранилище нуждающихся, всеобщее пристанище несчастных, она делит свои заботы всем возрастам и несчастиям.

Святитель Григорий Нисский

Парафія апостола та євангеліста Марка на постійній основі кожної неділі з 12:00 до 16:00 надає поміч нужденним людям.

За допомогою звертаються люди похилого віку, багатодітні сім’ї, малозабезпечені та біженці.

Кожний хто опинився у складних життєвих обставинах має можливість звернутись до нашої Церкви і отримати допомогу.

Допомога включає продуктовий набір і по можливості засоби особистої гігієни.

Всі благі справи робимо у Славу Божу!

Слава Богу за все!