Допомога дитячому будинку Київської області.

Смотри, сколь велика милостыня. Бог сравнивает сострадательного человека с Самим Собой. Будете же милосерды, говорит Он, как и Отец ваш Небесный милосерд есть (Лк. 6: 36).

Волонтери храму апостола та євангеліста Марка з Божою допомогою і підтримкою добрих людей відвідали дитячий будинок села Горохуватка Обухівського району Київської області.

Дитячий будинок діє з 2006 року і весь час виховує і окормляє десятки дітей, і надає допомогу нужденним людям які опинились у важких життєвих обставинах.

Зараз у дитячому будинку проживає понад 30 осіб, в тому числі біженці з Донбасу.

У цей нелегкий час дітки потребують особливої уваги і допомоги. Тому наша парафія проявила милосердя і передала гуманітарну допомогу.

Допомога в себе включала: понад 500 кг продуктів, спеціальні набори товарів першої необхідності та засоби гігієни.

Дітки були дуже раді і вдячні за допомогу!

Всі благі справи робимо у Славу Божу!

Бережи Вас Боже!