Звіт благодійної місії за серпень.

Не можна проповідувати Євангеліє, не проявляючи любов у справах.

архієпископ Іоанн Шанхайський

Мир Вам!

Добіг кінця серпень, а разом з ним місяць роботи благодійної місії. Нами було прийнято рішення щодо щомісячного звітування про виконану роботу.

Отже, за такий невеликий проміжок часу, нашій парафії вдалося зібрати близько 5 тон продовольчої продукції та розподілити її наступним чином:

1. Нами було здійснено 150 адресних доставок людям з особливими потребами;

2. Було передано 100 продуктових наборів до Центру волонтерського руху «Пенсіонер» соціального центру Ради організації ветеранів міста Києва;

3. Відвідали дитячий будинок і передали понад 500 кг гуманітарної допомоги;

4. На постійній основі кожної неділі роздавали продуктові набори нужденим верствам населення;

5. Передали до Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва благодійну гуманітарну допомогу загальною кількістю понад 500 кг.

6. Передали гуманітарну допомогу до волонтерського руху «Парасолька». Волонтерський рух «Парасолька» – кілька разів на тиждень годують безхатьків, роздають їм медикаменти, допомагають відновити документи та стати на шлях реінтеграції в суспільство.

7. Було передано понад 600 кг продуктових наборів до православних парафій Української Православної Церкви, де надалі ці набори роздавались нужденим і немічним людям.

Працювали не тільки в Києві. Нашу допомогу отримали нужденні в
області та за її межами.

Також нами були відпрацьованні заявки, які надходили на нашу сторінку в Facebook з інших регіонів України.

За вказаною на сторінці адресою нашого храму: Бальзака 2а, люди також отримували допогому.

Наша місія Милосердя і Добрих справ – допомагає всім нужденим, всім людям, які цього потребують.

Наша місія допомагає наступним верствам населення: одиноким та літнім людям, сиротам, багатодітнім та малозабезпеченим сім’ям, хворим та людям з інвалідністю, вимушеним переселенцям та людям, які постраждали від воєнних дій, вдовам, які втратили своїх чоловіків на фронті та людям, що потрапили у скрутне становище.

Любові та Милосердя немає меж і кордонів!

Разом з цим, висловлюємо щирі слова подяки тим, хто приєднався до нашої ініціативи та здійснив пожертву у вигляді грошових коштів, продуктів харчування, одягу.

Це був серпень…
у вересні з Божою милістю та з вашою допомогою ми зможемо більше.
Наша діяльність є доволі широкою, тому вона потребує значних фінансових витрат та участі багатьох людей.

Якщо у Вас є можливість, просимо долучитись до збору коштів.

Робимо добрі справи разом!

Реквізити:

Номер карти приватбанку: 4149 6090 1275 2707

При наявності питань чи пропозицій звертайтесь за номером: +380 97 177 57 70 (волонтер Нікіта).

Ми разом – ніхто не самотній!

Слава Богу за все!