Неділя – День добрих справ.

Милосердного и человеколюбивого Бог принимает и любит, и если это будет праведник — сплетает ему светлейшие венцы, а если грешник – прощает ему грехи в награду за сострадание к подобному себе рабу.

Сьогодні протягом дня нужденні жителі Києва мали можливість отримати гуманітарну допомогу від нашого храму.

За допомогою звертались люди похилого віку, вимушені переселенці, багатодітні сім’ї та малозабезпечені верстви населення. Кожному, хто прийшов з проханням допомогти – надали продукти першої необхідності.

Творімо добрі справи у Славу Божу!

При наявності питань чи пропозицій звертайтесь до волонтера Нікіти за номером: +380 97 177 57 70.