Молимось, Співчуваємо, Допомагаємо!

Все мы, люди, природой побуждаемся к милосердию, и нет в природе нашей другого настолько доброго свойства, как это.

Святитель Іоанн Златоуст

Сьогодні протягом дня, при храмі апостола і євангеліста Марка за адресою Бальзака 2а (м.Київ) роздавали допомогу нужденним.

За допомогою звертались люди похилого віку, вимушені переселенці, багатодітні сім’ї та малозабезпечені верстви населення. Кожному, хто прийшов з проханням допомогти – подарували Боже Благословення і пакет з продуктами.

В ці нелегкі часи, ми маємо більше прислуховуватись до Євангельської Істини і проявляти милосердя до ближніх і людей, які цього потребують.

Творимо добрі справи разом!!!

Мир Вам!