Буча отримала гумонітарну допомогу!

Все мы, люди, природой побуждаемся к милосердию, и нет в природе нашей другого настолько доброго свойства, как это.

свт. Иоанн Златоуст

Продовжуємо допомагати сім’ям які постраждали від бойових дій.

Цього разу з Божою допомогю надали гуманітарну допомогу мешканцям модульного містечка у м. Бучі (мікрорайон «Варшавський»).

У містечку проживають понад 50 чоловік, які втратили житло внаслідок воєнних дій.

Також благодійну допомогу отримали парафіяни храму в ім’я святих апостолів Петра і Павла м. Бучі. Надалі духовенство і волонтери храму будуть допомагати нужденим людям, а саме: літнім людям, багатодітнім сім’ям, малозабезпеченим, біженцям та людям з інвалідністю.

Настоятель Петро-Павлівського храму архімандрит Аркадій та комендант модульного містечка Оксана Поліщук висловили щиру вдячність за надану допомогу.

Просимо долучитись до збору коштів, щоб надалі мати змогу допомагати нужденним верствам населення.

Робимо добрі справи разом!

Реквізити:

Номер карти приватбанку: 4149 6090 1275 2707

З позначкою: «Благодійність»

За наявності питань чи пропозицій звертайтесь за номером: +380 97 177 57 70 (волонтер Нікіта).