Настоятель храму на честь святого апостола Марка передав волонтерському центру «Пенсіонер» допомогу нужденним.

Все мы, люди, природой побуждаемся к милосердию, и нет в природе нашей другого настолько доброго свойства, как это.

свт. Иоанн Златоуст

11 липня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк передав до столичного волонтерського центру «Пенсіонер» гуманітарну допомогу, зібрану стараннями приходу на честь апостола Марка. Допомога включала м’ясні консерви, макаронні вироби, крупи та засоби особистої гігієни. Надалі поширювати продукти та необхідні кошти одиноким людям похилого віку та нужденним будуть волонтери центру.

Дякуємо Господу і небайдужим людям, які піклуються про нужденних у складний для всіх час.